KURUMSAL - HAKKIMIZDA

REOLİFT insaat sektöründe uzun yıllar sonunda edindiği tecrübeyi, otomatik iskele sistemleri, yük ve personel asansörü alanına taşımak adına, önemli bir adım atarak, donanımlı, sektöre hakim kadrosu ile entegre etmiş ve faaliyete başlamıştır.

 

REO LİFT markası altında otomatik iskele sistemlerinin üretimi, kiralanması ve onarımının yanında yük ve personel asansörü üretimi, kiralanması ve onarımını gerçekleştiren firmamız , siz değerli müşterilerimizin güvenli hızlı ve rahat çalışması adına standartlarını uluslararası düzeyde tutarak sizleri GÜVENLE TAŞIR.

Vizyonumuz

Reo Lift olarak ilk hedefimiz sektörün en önemli oyuncusu olarak can ve mal güvenliğinizi öncelikli tutmak, başarısını yıllara yayan, marka değeri dilden dile nesilden nesile aktarılan bir firma olmaktır. Bu düstur ile yola çıkan REO LİFT ürünlerinde kaliteyi esas alır.

REO LİFT uzun yıllara dayanan iş tecrübesi sayesinde, zamanın iş hayatı içerisindeki değerini en iyi bilenlerdendir. Bu nedenle ürünlerinin tasarlanmasında güvenliğin yani sıra minimum zaman dilimi içerisinde maksimum faydaya siz değerli müşterilerimizin ulaşması adına ürünlerinin tasarımında esas aldığımız bir diğer amacımızdır. Ülke çapında hedeflediğimiz başarının yanı sıra, ihracat hedefi ile bayrağımızı yurtdışında da dalgalandırarak , ülkemiz ekonomisinin amaçlandıgı hedefe ulaşmasında hizmet etmek bir diğer hedefimizdir.

Misyonumuz

 

REO LİFT olarak öncelikli prensibimiz, ticaret hayatının vazgeçilmezi olan müşteri memnuniyetidir. Öncelikli görevimiz ürünlerimizi tasarlarken, siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve verimliliğini esas almak ve bu mimvalde ticari yaşamımıza yön vermektir.

Bilimin insan ve toplum yaşamına kattığı değerin her zaman destekçisi olan REO LİFT, daima teknolijinin ulaştığı son noktayı müşterilerine aktarmayı kendine amaç edinmiştir. Bu yolda AR-GE çalışmalarını en önemli faaliyeti sayan REO LİFT müşterilerinin güvenliği ve verimi adına daima teknolojiyi takip eder.